در نسخه جدید تاچسی چندین قابلیت جدید و کابردی اضافه شده است. یکی از این قابلیت ها "سرویس خانواده" نام دارد که این امکان برای اولین بار در ایران در اپلیکیشن تاچسی اضافه شده است. با استفاده از سرویس خانواده میتوانید همزمان هم برای خود هم اعضای خانواده سرویس بگیرید.

از مهمترین مزیت های سرویس خانواده میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

با استفاده از این امکان ثبت درخواست سرویس برای اعضای خانواده و یا دوستان شما فراهم شده است. این حالت برای زمانی بسیار کاربردی است که یکی از اعضای زیر مجموعه شما دسترسی به اینترنت و یا دانش کافی برای ثبت درخواست سفر نداشته باشد.  

یکی از مهمترین ویژگی های سرویس خانواده، پرداخت اعتباری سفر هر یک از اعضای خانواده می باشد که برای آن ها سفر گرفته اید. در بعضی از مواقع شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با عدم اعتبار کافی مواجه شوید. در این حالت میتوانید از اعتبار تاچسی شخصی که شما زیر مجموعه آن هستید، استفاده کنید.

در ضمن با ثبت درخواست سفر توسط شما برای یکی از اعضای خانواده یا دوست خود، تمام اطلاعات سفر برای آن عضو در اپ تاچسی قابل نمایش می باشد.

همچنین شما میتوانید سفری که برای اعضای خانواده یا دوستان خود گرفته اید را ردیابی کنید.

 

نحوه اضافه کردن عضو جدید به زیر مجموعه سرویس خانواده:

 ابتدا وارد منوی اصلی برنامه شوید و منوی حساب کاربری را انتخاب کنید

  بعد از وارد شدن به حساب کاربری خود، منوی خانواده را انتخاب کنید.

 

در این قسمت علامت" + "در پایین صفحه را جهت ثبت عضو جدید انتخاب کنید.

 

 

صفحه ای مطابق شکل برای شما باز میشود . در این مرحله حتما قبل از گزینه تایید متن را با دقت مطالعه و سپس تایید کنید. زیرا با تایید این گزینه شما میتوانید برای عضوی که اضافه می کنید درخواست سفر دهید و ایشان هم میتواند از اعتبارتاچسی شما برای پرداخت هزینه سفر خود استفاده کند. 

 

 

 بعد از تایید مرحله قبل، میتوانید نام و شماره تماس فردی که میخواهید زیر مجموعه شما باشد را اضافه کنید. هر شخصی میتواند تا حداقل 5 نفر را زیر مجموعه خود انتخاب کند.سپس گزینه ارسال دعوت نامه را بزنید.

 

 

 

 نکته مهم : در این مرحله یک دعوت نامه به صورت نوتفیکیشن برای شماره ای که وارد کرده اید ارسال میشود. آن شخص بایستی بروی نوتفیکیشن کلیک کند تا با ورود به برنامه تاچسی این دعوت نامه را قبول کند. بعد از پذیرش دعوت نامه، این شخص به عنوان یک عضو به زیر مجموعه خانواده شما اضافه میشود.

در صورتی که طرف دوم اپ تاچسی را نصب نداشته باشد با خطا مواجه میشوید و باید ابتدا اپ تاچ سی را دانلود کند.

برای دانلود آخرین نسخه اینجا کلیک کنید

در صورتی که دعوت نامه شما تایید شود در منوی خانواده در بخش حساب کاربری عضو جدیدی که ثبت کرده اید قابل مشاهده است.

 

نحوه ثبت درخواست سفر برای اعضای خانواده:

 

کافیست بعد از تایید مبدا و مقصد، در بالای صفحه آیکون خانواده را انتخاب کنید . در این مرحله میتوانید برای خود یا دیگری درخواست سرویس بدهید.

 در پایان سفر در صورتی که اعتبار تاچسی فردی که برای او درخواست سرویس داده اید به اندازه کافی باشد هزینه سفر از او کم میشود، در غیر اینصورت هزینه سفر از اعتبار تاچسی شما کسر میگردد.

 

 نحوه پاک کردن عضو در سرویس خانواده :

به راحتی میتوانید از منوی خانواده عضوی را که دیگر تمایل ندارید را حذف کنید

 

حتما به این نکته توجه داشته باشید که برای استفاده از امکان جدید "خانواده" نسخه تاچ سی شما باید به آخرین نسخه بروز باشد . برای دانلود آخرین نسخه اینجا کلیک کنید

  کانال تلگرام تاچ سی: http://www.telegram.me/touchsi