به گزارش روابط عمومی تاچ سی، پس از حضور موفق تاچ سی در شهرهای مشهد، گرگان،بیرجند ، نیشابور و  یزد اینبار از امروز تاچ سی در سبزوار هم فعال شد.

به گزارش این خبر، رئیس هیئت مدیره تاچ سی اعلام کرد: شهروندان سبزوار از ۲۸ فروردین ماه۱۳۹۷ می توانند با نصب برنامه تاچ سی، درخواست تاکسی داشته باشند و سفر درون شهری امن و با کیفیتی را تجربه کنند.

احسان صفار خراسانی افزود :گسترش بخش های متنوع و جذاب در برنامه تاچ سی ، خدمات با کیفیتی را برای سبزواری های عزیز به همراه دارد که بزودی در سایر شهرهای دیگر شاهد آن خواهیم بود و همانطور که قبلا وعده داده بودیم سرویس جدید کامفورت در شهرهای مشهد و یزد و بیرجند افتتاح شده و همزمان در سبزوار هم فعال شده است. در این سرویس کابران میتوانند خودروهای لوکس تر ، بزرگتر و راحت تر را که جهت سفرهایی از قبیل سفرهای فرودگاهی استفاده نمایند.

وی گفت  : هفته  ارائه خدمات رایگان در سبزوار از شنبه  ۳۱ فروردین ماه ۹۷ آغاز خواهد شد که در این هفته کلیه سفرها با تاچ سی رایگان خواهد بود که کد تخفیف مربوط به این هفته متعاقبا از کانالهای رسمی اینستاگرام و تلگرام مجموعه تاچ سی به اطلاع خواهد رسید.

 

گفتنی است ،هر شهروند پس از نصب اپلیکیشن می تواند اولین سفر خود را  با وارد نمودن کد SABZEVAR رایگان انجام دهد و همچنین کاربران میتوانند با استفاده از کد معرف خود در اپلیکشن و نصب تاچسی برای دیگران سفر رایگان هدیه بگیرند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر" تاچ سی" را در شبکه های اجتماعی (تلگرام و اینستاگرام) و وب سایت  مجموعه دنبال کنید تا از مزایای این اپلیکیشن بهره مند شوید.

لینک نصب برنامه: http://touchsi.org/dl

 لینک کانال تلگرام برای آگاهی از تخفیف ها:  www.telegram.me/touchsi

آدرس اینستاگرام تاچ سی: www.instagram.com/touchsi.ir