به گزارش روابط عمومی تاچ سی , سیستم جدید تاچ سی با نام "تاچ سی چت " بعد از گذراندن مراحل آزمایشی در شهر های مشهد،یزد ،گرگان ،نیشابور، بیرجند و سبزوار فعال شد .

به گزارش این خبر، سامانه هوشمند حمل‌ونقل تاچ سی در راستای ارتقای امنیت کاربران در سفرها از قابلیت "حریم خصوصی(تاچ سی چت) " رونمایی کرده است.

 این سیستم به صورت رایگان در اختیار مسافران قرار می گیرد و نیازی به پرداخت هزینه های اضافی از سوی مسافر و یا راننده نمی باشد .

حتما برای شما هم پیش آمده است که در جلسه ای باشید و امکان پاسخگویی تماس با راننده فراهم نباشد. با استفاده از این سیستم جدید به راحتی می توانید از طریق حریم خصوصی با سفیر خود ارتباط برقرار کنید.

 با استفاده از این قابلیت راننده و مسافر میتوانند در چارچوبی امن ، سفر با تاچ سی را تجربه کنند.این قابلیت در راستای تعهدات تاچ سی برای ارتقای کیفیت سرویس های خود و حفظ حریم خصوصی کاربران فعال شده است.

همچنین این سسیتم برای افراد ناشنوا هم بسیار کاربردی می باشد.

 از دیگر قابلیت های سیستم تاچ سی چت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- کاهش هزینه های تماس

-مناسب برای افراد ناشنوا 

-حذف تاریخچه گفتگو (چت) بعد از پایان سفر

-امکان برقرای تاچ سی چت تنها تا پایان سفر

 گفتنی است که: مسافر در ابتدای شروع سفر می تواند انتخاب کند که برای ارتباط با راننده از شماره تماس یا اینکه از سیستم حریم خصوصی استفاده کند.

 

نحوه استفاده از سیستم حریم خصوصی

 مرحله اول : در زمان درخواست سرویس گزینه ای مطابق شکل برای شما نمایش داده میشود و مسافر می تواند یکی از دو گزینه را انتخاب کند. در صورتی که مسافر تمایل نداشته باشد که شماره تماسش به اشتراک گذاشته شود باید گزینه "ارسال پیام " را انتخاب کند. اما در صورتی که تمایل به تماس با سفیر را داشته باشد باید گزینه "تماس با سفیر" را انتخاب کند.

  

در مرحله دوم: بعد از پذیرش درخواست توسط راننده گزینه "عدم نمایش شماره تماس شما به سفیر " قابل مشاهده است .در ضمن در صورت غیر فعال کردن گزینه  "عدم نمایش شماره تماس شما به سفیر " شماره مسافر برای راننده قابل مشاهده خواهد بود و در صورت نیاز راننده می تواند با مسافر تماس بگیرد. 

 

 

در مرحله آخر می توانید به راحتی با راننده گفتگو کنید .

برای داشتن این قابلیت کاربردی کافی است که آخرین نسخه تاچ سی را از لینک زیر دانلود کنید.

لینک دانلود اپلیکیشن: www.touchsi.org/dl

لینک کانال تلگرام برای آگاهی از تخفیف ها:  www.telegram.me/touchsi