تاچ سی سامانه حمل و نقل هوشمند از سال 94 در مشهد شروع به کار کرده است و با عملکرد موفقی که داشته است توانسته رضایت کاربران زیادی را در زمینه های مختلفی به ویژه امنیت،کیفیت و سخت گیری در گزینش رانندگان جلب نماید. در حال حاضر تاچ سی در شهر های دیگر از جمله یزد،اردکان، میبد ، بیرجند ، گرگان، نیشابور، سبزوار، طبس مشغول به فعالیت میباشد و به زودی در شهرهای دیگر هم فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

در طول این مدت تاچ سی با انتشار نسخه های جدیدی از اپلیکیشن مسافر از قابلیت های مختلفی از جمله سرویس تشریفات، تاچ سی چت و ... رونمایی کرده است . اکنون تاچ سی نسخه جدید را با قابلیت های جدید برای مسافرانش منتشر شده است.با ما همراه باشید تا با قسمت های مختلف از این نسخه آشنا شوید.

 

1.تغییر کامل ظاهر برنامه

همیشه تغییر شکل ظاهری یک اپلیکیشن در نسخه های جدید اپلیکیشن ها مورد علاقه کاربران بوده است . در همین راستا در نسخه جدید شاهد تغییرات زیادی در بخش های مختلف اپلیکیشن خواهید بود.در این قسمت بخش هایی از برنامه با ظاهری جدید را میتوانید مشاهده کنید. 

 

 

در این تصویر منوهای برنامه و صفحه اصلی مربوط به درخواست سرویس و همچنین قسمت تاچ سی چت را مشاهده می کنید که تغییرات زیادی داشته است.

2.افزایش امکانات برنامه در قسمت های مختلف و دسترسی بهتر به سرویس های متنوع

همانطور که گفته شد در این نسخه امکانات جدیدی برای مسافران در نظر گرفته شده است و هر چه آسانتر میتوانند به سرویس متنوع دسترسی داشته و درخواست سفر دهند. 

2.1 حذف تاریخچه سفرها

یکی دیگر از تغییرات مهم در این نسخه حذف تاریخچه سفرها می باشد . به هر دلیلی ممکن است کاربر تمایل به حذف سفرهای قبلی خود داشته باشد . مطالق تصویر زیر به راحتی میتوانید سفرها را حذف کنید.

2.2 پایداری بیشتر در سیستم تاچسی چت

 چندی پیش سامانه هوشمند حمل‌ونقل تاچ سی در راستای ارتقای امنیت کاربران در سفرها از قابلیت "حریم خصوصی(تاچ سی چت) " رونمایی کرده است. این سیستم به صورت رایگان در اختیار مسافران قرار می گیرد و نیازی به پرداخت هزینه های اضافی از سوی مسافر و یا راننده نمی باشد .

حتما برای شما هم پیش آمده است که در جلسه ای باشید و امکان پاسخگویی تماس با راننده فراهم نباشد. با استفاده از این سیستم جدید به راحتی می توانید از طریق حریم خصوصی با سفیر خود ارتباط برقرار کنید.

 با استفاده از این قابلیت راننده و مسافر میتوانند در چارچوبی امن ، سفر با تاچ سی را تجربه کنید.این قابلیت در راستای تعهدات تاچ سی برای ارتقای کیفیت سرویس های خود و حفظ حریم خصوصی کاربران فعال شده است و در این نسخه با پایداری بیشتر در اختیار کاربران قرار گرفته است.

2.3 ثبت سریع و آسان مکان های برگزیده

در این نسخه ثبت مکان های برگزیده بسیار راحتر شده است . از طرفی با استفاده از مکان های برگزیده میتوانید با سرعت بیشتری درخواست سفر کنید.

 

 

4.بهینه شدن مدل درخواست و افزایش سرعت برنامه برای گوشی های مختلف

دیگر نگران مدل تلفن همراه خود نباشید . این نسخه به راحتی برای مدل های مختلف طراحی و سازگار شده است و میتوانید با نصب آسان تاچ سی از این اپلیکیشن به راحتی استفاده کنید زیرا علاوه برای مورد نحوه درخواست سرویس در این نسخه بسیار آسان شده است .

 

فقط به این نکته توجه کنید که نسخه تاچ سی شما به آخرین نسخه بروز باشد . برای دانلود آخرین نسخه اینجا کلیک کنید

  لینک کانال تلگرام تاچ سی: telegram.me/touchsi

 لینک پیج اینستاگرام تاچ سی :  instagram.com/touchsi.ir