به گزارش روابط عمومی تاچ سی، پس از حضور موفق تاچ سی در شهرهای مشهد، گرگان، بیرجند، نیشابور، یزد، سبزوار و طبس اینبار از امروز تاچ سی در بجنورد هم فعال شد.

به گزارش این خبر، رئیس هیئت مدیره تاچ سی اعلام کرد: شهروندان بجنورد از 22 آبان ماه 1397 می توانند با نصب برنامه تاچ سی، درخواست تاکسی داشته باشند و سفر درون شهری امن و با کیفیتی را تجربه کنند.

احسان صفار خراسانی افزود :گسترش بخش های متنوع و جذاب در برنامه تاچ سی ، خدمات با کیفیتی را برای بجنوردی های عزیز به همراه دارد که بزودی در سایر شهرهای دیگر شاهد آن خواهیم بود .

وی گفت  : هفته  ارائه خدمات رایگان در بجنورد از شنبه  3 آذر ماه 97 آغاز خواهد شد که در این هفته کلیه سفرها با تاچ سی رایگان خواهد بود که کد تخفیف مربوط به این هفته متعاقبا از کانالهای رسمی اینستاگرام و تلگرام مجموعه تاچ سی به اطلاع خواهد رسید.

 

گفتنی است ،هر شهروند پس از نصب اپلیکیشن می تواند اولین سفر خود را  با وارد نمودن کد BOJNURD رایگان انجام دهد و همچنین کاربران میتوانند با استفاده از کد معرف خود در اپلیکشن و نصب تاچسی برای دیگران سفر رایگان هدیه بگیرند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر" تاچ سی" را در شبکه های اجتماعی (تلگرام و اینستاگرام) و وب سایت  مجموعه دنبال کنید تا از مزایای این اپلیکیشن بهره مند شوید.

لینک نصب برنامه: http://touchsi.org/dl

 لینک کانال تلگرام برای آگاهی از تخفیف ها:  www.telegram.me/touchsi

آدرس اینستاگرام تاچ سی: www.instagram.com/touchsi.ir