به گزارش روابط عمومی تاچ سی، پس از حضور موفق تاچ سی در شهرهای مشهد، گرگان، بیرجند، نیشابور و یزد از امروز تاچ سی در گنبد کاووس هم فعال شد.

به گزارش این خبر، رئیس هیئت مدیره تاچ سی اعلام کرد: شهروندان گنبد از 23 اردیبهشت  ماه۱۳۹۷ می توانند با نصب برنامه تاچ سی، درخواست تاکسی داشته باشند و سفر درون شهری امن و با کیفیتی را تجربه کنند.

احسان صفار خراسانی افزود :گسترش بخش های متنوع و جذاب در برنامه تاچ سی ، خدمات با کیفیتی را برای شهرواندان عزیز به همراه دارد که بزودی در سایر شهرهای دیگر شاهد آن خواهیم بود .

وی گفت  : هفته  ارائه خدمات رایگان در گنبد کاووس از شنبه  29 اردیبهشت ماه ۹۷ آغاز خواهد شد که در این هفته کلیه سفرها با تاچ سی رایگان خواهد بود که کد تخفیف مربوط به این هفته متعاقبا از کانالهای رسمی اینستاگرام و تلگرام مجموعه تاچ سی به اطلاع خواهد رسید.

 گفتنی است ،هر شهروند پس از نصب اپلیکیشن می تواند اولین سفر خود را با وارد نمودن کد GONBAD رایگان انجام دهد و همچنین کاربران میتوانند با استفاده از کد معرف خود در اپلیکشن و نصب تاچسی برای دیگران سفر رایگان هدیه بگیرند.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر" تاچ سی" را در شبکه های اجتماعی (تلگرام و اینستاگرام) و وب سایت  مجموعه دنبال کنید تا از مزایای این اپلیکیشن بهره مند شوید.

لینک نصب برنامهhttp://touchsi.org/dl

 لینک کانال تلگرام برای آگاهی از تخفیف ها:  www.telegram.me/touchsi

آدرس اینستاگرام تاچ سی: www.instagram.com/touchsi.ir