مهمترین قابلیت جدیدی که به آخرین نسخه مسافر تاچ سی اضافه شده است قابلیت"امکان رزرو خودرو " میباشد. استفاده از این قابلیت هزینه‌ زیادی برای کاربران تاچ سی نخواهد داشت. چنین پروژه‌ای برای نخستین بار در ایران عملیاتی می‌شود و به همین دلیل آن را یکی از اصلی‌ترین مزایای رقابتی خود می‌دانیم. 

 

در سرویس رزرو، تاچسی تامین خودرو را برای شما گارانتی میکند

  یکی از چالش های پیش رو در حیطه درخواست تاکسی آنلاین، عدم وجود تضمین در پذیرش درخواست مسافر می باشد که بسته به پارامترهای تاثیرگذار در قبول درخواست مسافر مانند ترافیک جریان مسیر، تعداد تقاضای سرویس و عرضه ماشین در منطقه و شرایط جوی و زمانی، احتمال پذیرش سفر توسط سفیران را تحت الشعاع خود قرار می دهد .

  در این مواقع مسافرانی که تعجیل یا ذیق وقت دارند، یا در سفرهایی مانند سفر به فرودگاه که زمان بسیار مهم است این موضوع قطعیت در پذیرش درخواست و انجام سفر بسیار با اهمیت میگردد

دیگر نیازی نیست در ساعات اوج و پرترافیک نگران باشید فقط کافیست از قبل سرویس تاچ سی را برای زمان دلخواه خود رزرو کنید. تاچسی تامین راننده برای شما را گارانتی میکند و در صورت عدم تامین خودرو به شما خسارت پرداخت میکند. به این صورت که به هر دلیل نتوانیم خودرو در زمان خواسته شده برای شما ارسال کنیم یک سفر رایگان برای زمان دلخواه شما هدیه داده میشود.

 این سرویس برای زمانی که شما قصد رفتن به فرودگاه دارید بسیار کارآمد خواهد بود

در صورتی که قصد رفتن به یک جلسه را داشته باشید میتوانید با رزرو خودرو بدون نگرانی سرموقع به جلسه برسید و نگران جای پارک و دیگر موارد نباشید.

 

 نحوه ثبت درخواست رزرو خودرو  

 

 

نحوه استفاده

1

رزرو زمان دلخواه

فقط کافیست اپلیکیشن تاچ سی را باز کنید و از پایین صفحه گزینه رزرو را انتخاب کنید.

2

پر کردن اطلاعات لازم

زمان و تاریخ و سرویس دلخواه خود جهت رزرو را وارد کنید.

3

تایید رزرو

در نهایت با تایید زمان و تاریخ توسط کاربر درخواست رزرو ثبت می شود.

به این نکته توجه کنید بعد از تایید اطلاعات امکان تغییر زمان رزرو وجود ندارد.


سوالات متداول

این سیستم را فعلا برای شهرهای مشهد و یزد میتوانید استفاده کنید. دقت کنید رزرو خودرو فقط برای سفرهای درون شهری می باشد.

مسافر با داشتن حداقل ۳ هزار تومان اعتبار میتواند درخواست خود را برای سرویس مورد نظرش از جمله سواری، کامفورت و... در قسمت رزرو خودرو ثبت کند.

بله سیستم رزرو توسط تاچ سی گارانتی میشود. در صورتی که تاچ سی نتواند راننده ای برای شما در آن ساعت ارسال کند یک سفر رایگان به عنوان خسارت به شما هدیه می دهد...

برای رزرو خودرو باید حداقل 30 دقیقه قبل برای ساعت رزرو درخواست خود را ثبت کنید و همچنین میتوانید سرویس مورد نظر را را برای حداکثر ۲۴ ساعت آینده رزرو کنید.