تاچسیگردی هیجان انگیز این هفته در یزد رو از دست ندهید . طرح تاچ سی گردی چهارشنبه 30 آبان و پنجشنبه 1 آذر با همکاری هتل لاله انجام میشود.

 مراحل سفارش طرح تاچ سی گردی:

مرحله اول: زمانی که شما صفحه اصلی اپ تاچ سی را باز می کنید. در پایین صفحه در قسمت سرویس آیکون تاچسیگردی برای شما نمایش داده می شود. با انتخاب این گزینه صفحه مربوط به مرحله دوم برای شما نمایش داده می شود.

مرحله دوم: در این مرحله سفارش و مبلغ برای شما نشان داده می شود. با تایید درخواست صفحه ای مانند مرحله سوم برای شما باز می شود.

مرحله سوم:  در این مرحله باید سفارش خود را از طریق امتیاز پرداخت کنید سپس گزینه "تایید درخواست" را انتخاب کنید.

مرحله چهارم:. پرداخت از طریق امتیازاتی که تا به امروز کسب کرده اید امکان پذیر است . کد دیجیتال که در مرحله آخر به شما داده میشود را حتما در نزد خود نگه دارید.

 

 نکته: برای مشاهده امتیاز خود میتوانید به منوی اصلی اپ تاچ سی ، منوی تاریخچه سفرها مراجعه کنید و امتیاز خود را مشاهده کنید.

 

⭐️در این طرح 150 امتیاز به ازای سفارش (یک عدد هات چاکلت و یک عدد کیک) از شما کسر میشود. هر کاربر حداکثر یک سفارش میتواند درخواست دهد.

🎁بعد از دریافت کد دیجیتال به هتل لاله  در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مراجعه کنید و با نشان دادن کد دریافتی،  سفارش خود را به صورت رایگان دریافت کنید.

🚨نکته مهم :حتما کد دیجیتال را در نزد خود نگه دارید.

🚘به هتل لاله با کد CAFELALE رایگان سفر کنید و کد تخفیف برگشت را از مسیول هتل دریافت کنید.

⏰طرح تاچ سی گردی چهارشنبه 30 آبان و پنجشنبه 1 آذر از ساعت ۱۷ الی ۲۲ قابل استفاده است .

⏰ از روز دوشنبه امکان خرید کد دیجیتال وجود  دارد از کد دیجیتال فقط روز چهارشنبه و پنج شنبه این هفته مهلت دارید استفاده کنید.