تاکسی آنلاین تاچسی که در بیش از 18 شهر ایران فعالیت میکند خبر از مدل جدیدی از ارائه خدمات به صورت اشتراک ماهیانه در اکوسیستم حمل ونقل ایران داد. این شرکت رسمی حمل و نقل طرح ویژه ای تحت عنوان "جشنواره بزرگ یلدایی تاچسی " را برای همه کاربران خود در تمام شهرهای تحت پوشش در نظر گرفته است.

کاربران در این طرح قادر خواهند بود با مشخص کردن مقصد های طلایی خود و پرداخت مبلغی ناچیز بصورت نامحدود به مدت یک ماه بدون پرداخت هزینه در بین این مقاصد رفت و آمد کنند.

برای استفاده از این طرح کاربران باید در صفحه جشنواره یلدایی وارد شوند و پس از انتخاب مقصد های طلایی خود تاچسی با استفاده از کلان داده های خود یک بسته شگفت انگیز به کاربر ارائه میکند. با استفاده از این بسته کاربران در هزینه رفت و آمد ماهیانه خود صرفه جویی چشمگیری را خواهند داشت و بمدت یکماه نیاز به پرداختی برای رفت و آمد خود نخواهد داشت. تاچسی اعلام کرده در مرحله اول مسافرانی قادر به استفاده از این طرح خواهند بود که حداقل 50 امتیاز تاچسی داشته باشند. در تاچسی هر سفر و هر کیلومتر دارای امتیاز میباشد که برای بدست آوردن 50 امتیاز کاربر حدود 5 تا 7 سفر باید با تاچسی انجام داده باشد.

 

نکته ای که ممکن است برای کاربران تاچسی سوال باشد این است در صورت عدم وجود خودرو در زمان های اوج سفر یا ترافیک تکلیف سفرهای آنان چه خواهد شد. در پاسخ به این سوال باید بگوییم برای اجرای طرح اشتراک ماهیانه تاچسی از ماه ها قبل برنامه ریزی زیادی توسط تیم توسعه و بخش عملیات تاچسی انجام شده است و همانطور که میدانید ما از مهرماه سال جاری امکان رزرو سرویس برای ساعت مشخص را فعال کردیم که با استفاده از این امکان ارسال خودرو برای مسافران را تضمین میکنیم و بنابراین با استفاده از امکان رزرو کاربران میتوانند بدون نگرانی در ساعاتی که احتمال کمبود خودرو یا عدم قبولی درخواست در مناطق پر ترافیک را میدهند سفر خود را در زمان دلخواه رزرو نمایند.

البته هزینه سفر برای رانندگان هزینه سفرها هیچ تغییر نخواهد کرد و کلیه سفرهای رایگان که در بازه یکماهه طرح انجام میگیرد توسط تاچسی به این عزیزان پرداخت میگردد.

این طرح در این مرحله فقط برای سرویس های سواری قابل استفاده است و البته در صورتی که تمایل به رزرو هم داشته باشند میتوانند سرویس های سواری را در ساعت دلخواه برای خود رزرو نمایند.

تاچسی در حال معرفی یک مدل جدید استفاده از سیستم به مسافران خود هست و قطعا این طرح هزینه های زیادی را برای تاچسی خواهد داشت و البته برای مسافران و رانندگان بسیار جذاب و لذت بخش خواهد بود. 

این طرح یک مدل منحصر بفرد برای مشتریان خواهد بود که قطعا هزینه ماهیانه تعداد زیادی از مسافران را به شکل قابل توجهی کاهش خواهد داد و ما این هفته با دقت تلاش میکنیم و تمرکز داریم تا مسافران بیشتری قادر به استفاده از این طرح باشند. ما همواره در ارائه امکانات جدید و منحصر بفرد پیشرو بوده ایم به عنوان مثال امکان سفر ترجیهی راننده را که به راننده این امکان را میدهد در مسیر برگشت به خانه یا هنگام رفتن به محل کار مقصد دلخواه خود را به سیستم اعلام کند تا در آن مقصد تاچسی به او مسافر ارجاع دهد برای اولین بار در اکوسیستم حمل و نقل با موفقیت اجرایی کردیم و شنیده ام به تازگی رقبا هم تلاش دارند این امکان را به اپلیکیشن راننده خود اضافه نمایند.

طرح اشتراک ماهانه برای اولین بار در ایران توسط تاچسی فعال شده است و تلاش داریم در همه شهرهایی که تاچسی فعال است این طرح را اجرایی نماییم و تاچسی همواره به دنبال افزایش کیفیت خدمات با مناسب ترین قیمت ها برای مشترکین خود میباشد

 

جشنواره بزرگ یلدایی تاچسی در روز 5 شنبه 29 آذر ساعت 12 شروع خواهد شد. تمامی کاربران میتوانند با مراجعه به صفحه جشنواره اطلاعات خود را جهت استفاده از طرح کامل کنند.