به گزارش روابط عمومی تاچ سی، پس از حضور موفق تاچ سی در شهرهای مشهد، گرگان، بیرجند، نیشابور، یزد، سبزوار، طبس و بجنورد اینبار از امروز تاچ سی در تنکابن هم فعال شد.

به گزارش این خبر، رئیس هیئت مدیره تاچ سی اعلام کرد: شهروندان تنکابن از 17 بهمن ماه 1397 می توانند با نصب برنامه تاچ سی، درخواست تاکسی داشته باشند و سفر درون شهری امن و با کیفیتی را تجربه کنند.

احسان صفار خراسانی افزود :گسترش بخش های متنوع و جذاب در برنامه تاچ سی ، خدمات با کیفیتی را برای بجنوردی های عزیز به همراه دارد که بزودی در سایر شهرهای دیگر شاهد آن خواهیم بود .

وی گفت  : هفته  ارائه خدمات رایگان در تنکابن از شنبه 27 بهمن 97 آغاز خواهد شد که در این هفته کلیه سفرها با تاچ سی رایگان خواهد بود که کد تخفیف مربوط به این هفته متعاقبا از کانالهای رسمی اینستاگرام و تلگرام مجموعه تاچ سی به اطلاع خواهد رسید.

 

گفتنی است ،هر شهروند پس از نصب اپلیکیشن می تواند اولین سفر خود را  با وارد نمودن کد TONEKABONرایگان انجام دهد و همچنین کاربران میتوانند با استفاده از کد معرف خود در اپلیکشن و نصب تاچسی برای دیگران سفر رایگان هدیه بگیرند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر" تاچ سی" را در شبکه های اجتماعی (تلگرام و اینستاگرام) و وب سایت  مجموعه دنبال کنید تا از مزایای این اپلیکیشن بهره مند شوید.

لینک نصب برنامه: http://touchsi.org/dl

 لینک کانال تلگرام برای آگاهی از تخفیف ها:  www.telegram.me/touchsi

آدرس اینستاگرام تاچ سی: www.instagram.com/touchsi.ir